Podczas gdy, Twoja firma rozrasta się, ogólnodostępne oprogramowanie przestaje wystarczać. Do rozwoju Twojej firmy potrzebujesz dedykowanego rozwiązania. Bezpiecznej aplikacji internetowej.

Dedykowana aplikacja internetowa napisana dla Twojej firmy pomoże Ci w rozwoju biznesu. Podczas tworzenia aplikacji programista spróbuje zrozumieć to jak działa Twoja firma i znaleźć miejsca, które można zautomatyzować bądź ulepszyć przy pomocy dedykowanej aplikacji internetowej.

Aplikacja internetowa

Aplikacje webowe nazywane też aplikacjami internetowymi to takie programy, do których obsługi potrzebujesz jedynie przeglądarki internetowej. Nieważne czy używasz komputera, tabletu czy smartfona. Dostęp do aplikacji możliwy jest przy użyciu każdego urządzenia z przeglądarką internetową. Przykładem aplikacji webowej są aukcje internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania komunikacją z klientami bądź zarządzania firmą.

Czy brzmi to jak rozwiązanie, którego szukasz?

System dedykowany

System dedykowany to taki, który jest przygotowany specjalnie na życzenie klienta, dostosowany do jego potrzeb i oczekiwań. Jeśli szukasz programu, rozwiązującego Twój problem i nie możesz go znaleźć bądź programy, które to robią są bardzo skomplikowane i drogie to system dedykowany jest tym czego szukasz.

Zanim opiszemy nasze dedykowane rozwiązanie opiszemy zalety dedykowanych aplikacji internetowych.

Nie musisz o wszystkim pamiętać

Dedykowana aplikacja ma na celu usprawnienie i ułatwienie Twojej pracy i Twoich pracowników. Dotrzymywanie terminów to bardzo ważny aspekt wizerunku firmy. Aplikacja internetowa może pomóc Ci w pamiętaniu o ważnych sprawach. Funkcje dedykowanego systemu ograniczone są tylko wyobraźnią twórców. Jedną z często implementowanych funkcjonalności jest system powiadomień dzięki, któremu łatwiej jest pamiętać o wszystkich ważnych sprawach. Mogą to być przypomnienia o płatnościach, o ważnych spotkaniach bądź o tym, żeby zrobić sobie przerwę w pracy co zaowocuje większą produktywnością.

Powiadomienia nie muszą być tylko wewnętrzne. Aplikacja może powiadamiać klientów poprzez email bądź sms. Na przykład jeśli rozliczasz się z klientem raz w miesiącu to możesz to zautomatyzować. Faktura może wysyłać się automatycznie bez Twojej ingerencji.

Generowanie dokumentów

Aplikacje internetowe mogą generować różnego rodzaju dokumenty. Przez faktury w formacie PDF z zachowaniem numeracji nawet przy używaniu przez wielu użytkowników naraz po raporty XLS mówiące o wydajności pracowników Twojej firmy. Jeśli zapomniałeś wysłać klientowi fakturę a akurat nie masz przy sobie komputera - żaden problem. Możesz zrobić to używając smartfona.

Integracja

Aplikacje internetowe mają tę przewagę nad aplikacjami typu desktop, że pracują cały czas. Bez względu na to czy toś ich aktualnie używa czy nie. Serwery, na których pracują są włączone 24 godziny na dobę przez  dni w tygodniu. W tym czasie aplikacja może na przykład porównywać ceny produktów, które Ty oferujesz swoim klientom z cenami Twoich dostawców.

Płatności internetowe to też rodzaj integracji. Systemy dedykowane można integrować z systemami płatności co usprawnia działanie Twojego biznesu.

Pełne bezpieczeństwo

Aplikacje webowe dostępne są z każdego urządzenia z zainstalowaną przeglądarką internetową. Nie znaczy to jednak, że ma do nich dostęp każdy. Bezpieczeństwo aplikacji internetowch to podstawowy aspekt brany pod uwagę przy projektowaniu.

Twoja aplikacja może być zabezpieczona standardowym sposobem - loginem i hasłem bądź dwustopniową weryfikacją przy wykorzystaniu kodu SMS tak jak na przykład w bankach.

Bezpieczeństwo Twoich danych zapewniają również poziomy uprawnień nadawane użytkownikom. Aplikację internetową można napisać w taki sposób, że określone osoby mają dostęp do konkretnych części aplikacji. Na przykład jeden z pracowników ma dostęp tylko do faktur, drugi ma dostęp do zrządzania magazynem a Ty jako właściciel firmy masz dostęp do wszystkiego.

Panel administracyjny

Dobrze zaprojektowana aplikacja internetowa pozwala na edycję zmieniających się aspektów Twojego biznesu. Jeśli chciałbyś żeby Twoja aplikacja generowała faktury w różny sposób dla różnych klientów bądź chcesz nadawać i odbierać uprawnienia użytkownikom Twojej - potrzebujesz panelu administracyjnego.

Panel administracyjny może służyć do zarządzania zachowaniem aplikacji ale nie tylko. Może to być miejsce pokazujące w czasie rzeczywistym to, co dzieje się w Twojej firmie. Może pokazywać dane w postaci diagramów, wykresów bądź tabel. 

Programista

Ty znasz się na tym co robisz. Wiesz dokładnie jak dział Twoja firma. To programista jest od tego, żeby znaleźć miejsca, które da się zautomatyzować. Po rozmowie z programistą na temat Twojego biznesu możesz zdziwić się jak przez zastosowanie aplikacji internetowej możesz rozwinąć swoją firmę i usprawnić procesy, które zajmowały dużo czasu.

Bezpieczna, dedykowana aplikacja internetowa dla Twojej firmy

Bezpieczeństwo aplikacji internetowej to podstawa dlatego przed rozpoczęciem pisania aplikacji webowej niezbędna jest analiza działania Twojej firmy, Twoich wymagań i oczekiwań wobec funkcjonowania aplikacji internetowej. To pozwala na ustalenie dalszego planu działania, w wyniku którego otrzymasz rozwiązanie usprawniające działanie Twojej firmy.

Pracujemy w ścisłej kooperacji ze zleceniodawcą dostarczając produkt, którego potrzebuje. Po każdym etapie realizacji projektu, aplikacja przedstawiana jest Tobie bądź osobie, która rzeczywiście będzie używała aplikacji internetowej w celu weryfikacji czy rozwiązanie jest tym czego oczekuje Twoja firma.

Po zakończonym projekcie przekonasz się sam o tym, że technologia pomaga biznesowi. Dobrze napisana aplikacja internetowa usprawni procesy w Twojej firmie.